od 1996

nagrody

nic nie cieszy tak, jak uznanie ciężkiej pracy. nagrody są miernikiem naszej skuteczności, efektywności i tego, że można na nas polegać

SHOPPING CENTRE AWARDS

 

 

Jesteśmy dumni z tego że nasze dzieło: Galeria Kasztanowa w Pile uzyskało prestiżową nagrodę Shopping Centre Awards 2009 w kategorii mniejszych centrów handlowych. Projketowanie, wykonawstwo, dostępność dla Klientów, położenie, to wszsytko zdecydowało, że jury konkursowe przyznało tę nagrodę. Jest to dla nas zachęta do dalszej wytężonej pracy.

Nagroda „Budowa Roku 2016” dla Hotelu Mercure Kraków Stare Miasto

W konkursie Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa na „Budowę Roku 2016”  hotel otrzymał nagrodę pierwszego stopnia.

Obiekty w konkursie „Budowa Roku” oceniane są pod kątem innowacyjności rozwiązań technologicznych i technicznych oraz jakości zastosowanych materiałów konstrukcyjnych i wykończeniowych, istotnymi czynnikami są również terminowość realizacji harmonogramu oraz zgodność z założonym pierwotnie budżetem.

Hotel Mercure Kraków Stare Miasto został laureatem nagrody ekologicznej EKOJANOSIK 2018

Decyzją Narodowej Rady Ekologicznej i Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska, hotel Mercure Kraków Stare Miasto otrzymał prestiżowy tytuł „EKOJANOSIK 2018” w kategorii „Obiekt turystyczny, hotelowy, użyteczności publicznej” za niskoemisyjność, wrażliwość społeczną i efektywność ekonomiczną.

Work

Bigger.Faster.Stronger

elektra invest

Zadzwoń: +48 61 850 1312

email: biuro@elektrainvest.pl

ul. wroniecka 21/3 Poznań