Since 1996

O firmie

Realizujemy inwestycje w imieniu naszym własnym i naszych klientów. Za każdym razem dbamy o to, żeby inwestycja była optymalnie zrealizowana 

 

o nas

Elektra Invest Sp. z o.o. powstała w roku 2007, należy do grupy spółek z kapitałem zagranicznym, które działają na rynku polskim od ponad 20 lat i posiadają bogate doświadczenie w branży budowlanej, deweloperskiej i energetycznej. Pierwszą spółką, założoną w 1996, była Elektra Plus sp. z o.o.

Nasza firma realizuje własne projekty oraz świadczy usługi dla innych inwestorów krajowych i zagranicznych, głownie usługi doradztwa w zakresie inwestycji, zarządzania projektem inwestycyjnym i budową obiektów a także pozyskiwanie gruntów i załatwianie wszelkich formalności z tym związanych.

Inwestycje to tworzenie nowych obiektów, a to z kolei projekty, zezwolenia, pozwolenia, formalności administracyjno-prawne, nadzory, inspektorzy, uzgodnienia, terminy i wykonawcy. Chcemy zaoszczędzić Państwu tych tak licznych problemów i oferujemy w związku z tym nasze usługi, które pozwolą odciążyć inwestora podczas realizacji projektu inwestycyjnego.

„Działamy na wielu polach, ale szczególny nacisk kładzemy na realizację inwestycji.”

Posiadamy doświadczenie w realizacji projektów komercyjnych (supermarkety, galerie handlowe, hotele i biura), przemysłowych, logistycznych (hale produkcyjne i magazynowe) oraz w dziedzinie energetyki odnawialnej (elektrownie wodne i wiatrowe).

etapy inwestycji

Analiza

Projektowanie

Pozwolenia

Umowy

Realizacja

Administracja

perfekcja

twoja inwestycja w dobrych rękach

Posiadamy doświadczenie w realizacji projektów komercyjnych (supermarkety, galerie handlowe, hotele i biura), przemysłowych, logistycznych (hale produkcyjne i magazynowe) oraz w dziedzinie energetyki odnawialnej (elektrownie wodne i wiatrowe).

Dotychczas współpracowaliśmy, w ramach różnych spółek celowych i projektów, z takimi firmami jak: Lidl, Kaufland, Carrefour, REWE, KFC, Rossmann, Nagel AG, Faser-Plast AG, Meinl Eurropean Land / Atrium Real Estate, Griffin Real Estate, Accor Hotels. W ramach tej współpracy zrealizowaliśmy szereg obiektów handlowo usługowych od supermarketów po galerie handlowe. 

Prowadziliśmy również faceility management dla różnych obiektów m. in. supermarketów firmy Carrefour Polska.

Uznaniem naszych działań było otrzymanie nagrody AWARD 2009 za kompletną realizację jednej z naszych inwestycji. Począwszy od prac przygotowawczych i projektowych, poprzez uzyskanie wszelkich pozwoleń i decyzji administracyjnych, wykonanie robót budowlanych aż po komercjalizację i marketing. Zrealizowaliśmy projekt galerii Handlowej w Pile, która w prestiżowym konkursie otrzymała tytuł najlepszej galerii roku. 

Zrealizowany przez nas projekt hotelu Mercure Kraków Stare Miasto został wyróżniony nagrodą „Budowa Roku 2016” oraz został laureatem nagrody EKOJANOSIK 2018.

Mamy również doświadczenie w realizacji projektów magazynowo-produkcyjnych jak również w branży mieszkaniowej,  hotelowej oraz realizacji hoteli i domów studenckich.

W działaniach naszej firmy zwracamy uwagę na nowoczesne i proekologiczne rozwiązania. Grupa nasza działa również w branży energetycznej. Jesteśmy jednym z pionierów budowy farm wiatrowych w Polsce. Współpracując z firmą EON AG wybudowaliśmy jedną z pierwszych farm, w okolicach Pucka. 

Firma nasza prowadzi również dział handlowy zajmujący się marketingiem i sprzedażą specjalistycznych i ekskluzywnych produktów z branży kosmetycznej i spożywczej.

Work

Bigger.Faster.Stronger

elektra invest

Ul. Wroniecka 21/3 61-763 Poznań

Zadzwoń: +48 61 850 13 12

Zadzwoń: (61) 391 3511

jesteśmy dostępni !

Czekamy na Twój kontakt